Župan na zip

  Nechte se hýčkat a dopřejte si to nejlepší. Župany jsou stále oblíbené a to jak u žen, tak u mužů. Dokonce i u malých dětí. Velmi praktický je župan na zip s rozepínáním vpředu. Prodává se tenký a můžete jej nosit i jako domácí šaty. V horkých letních měsících pak raději volte teplé huňaté župany, do kterých se zachumláte, ikdyž je chladno.

  Jestliže hledáte určitý typ županu, jistě jej seženete. Nabídka je tak obrovská, že prakticky nic není nemožné. Župany jsou sexy, pohodlné, příjemné, teplé i lehké, krátké i dlouhé, různé barvy a materiály. Zakupte si župan na zip, který si oblíbilo stále více lidí, neboť se již nemusíte bát, že se vám náhle rozváže, jako je tomu u klasického na pásek.

  Výhody županu na zip

  Župan na zip má mnoho výhod. Jde zejména o jeho praktičnost. Nemusíte jej neustále zavazovat a rozvazovat, dobře drží a také hezky vypadá. Ženy si jej často pořizují v těhotenství, ale také do porodnice a na období kojení. Vyrábí se z příjemných a prodyšných materiálů, mohou být dlouhé nebo krátké, s kupucí a bez kapuce nebo třeba s kapsami Velmi oblíbené jsou sexy saténové župany, které působí luxusně a příjemně. Velkou výhodu představuje oboustranný zip, díky kterému se dá rozepínat ze zdola i shora. Příjemné a prodyšné materiály pro župany jsou bavlna nebo satén.

  Pohodlí na doma i na cesty

  Župany plní dvě základní funkce, jde o estetiku, tedy dobře vypadat a zahřát se, například po koupeli. V současné době lze zakoupit i takové, které plní obě funkce najednou, říká se jim multifunkční dámské župany, které jsou vhodné například na cesty k moři nebo do lázní. Velmi oblíbený je župan na zip, který se velmi snadno zapíná a rozepíná, je pohodlný a také dobře vypadá.

  Kupte si župan za skvělé ceny právě teď