Froté župan

  Froté župan – ideální řešení pro zimomřivé lidi. Není nic příjemnějšího než se večer u televize zachumlat do měkké látky, která navíc příjemně hřeje, takže vás nebude trápit ani zima při ranním vstávání do studeného bytu.

  Zobrazit nabídku froté županů    ►


  Froté župany pro pány i dámy

  S froté župany se ale nemusíte setkat jen v domácnosti. Často jsou využívány jako erární župany v hotelích, lázních a wellness centrech, proto mnoho firem nabízí možnost výšivky firemního loga na župan. Další nabízená výhoda je široký výběr barev, velikostí či střihů. Pokud jste nesehnali ideální froté župan přímo pro vás, můžete si ho nechat ušít na míru. Sami si pak vyberete jestli chcete froté župan s kapucí nebo bez ní.

  Co vlastně froté je? Jde o bavlněnou látku podobnou sametu. Často se dováží z Turkmenistánu, země bavlny. Má výbornou savost, proto se často využívá k výrobě ručníků, osušek a plážového oblečení. Froté župan je proto skvělý na bazény a koupaliště, pokud se nechcete celý den klepat v osušce s nízkou savostí. Díky županu se můžete chránit před sluncem, chladem při usychání i před pohledy ostatních návštěvníků.

  Kde koupit froté župany?

  Zobrazit nabídku froté županů    ►