Pyžamo Hello Kitty

    Pro malé děvčátka není nic příjemnějšího než denně usínat s malou kočičkou. Nemusíte nutně kupovat živé kotě. Stačí jí pořídit pyžamo Hello Kitty s motivem roztomilé růžové kočičky s mašličkou, která je dnes již všem dobře známa.

    Poprvé se tato postavička objevila v Japonsku roku 1975 na plastové peněžence. O rok později se koťátko podívalo do USA a následně svou roztomilostí ohromilo celý svět. Hlavně malé holčičky si tento motiv velmi rychle zamilovaly a proto dnes snadno a všude pro své dítko seženete sešity, aktovku, peněženku, šperky, samolepky a pyžamo Hello Kitty, aby mohlo být opravdu všude touto postavičkou doprovázeno.

    Pyžamo Hello Kitty je vyrobeno z 95% z velmi jemné bavlny a zbylých 5% dopňuje viskoza. K sehnání je v růžové barvě, nebo v kombinaci růžová a šedá či růžová a bílá. Pyžamo se skládá z kabátku s dlouhým rukávem a dlouhých kalhot.

    Pokud vám tato kočička přijde roztomilá, ale máte dětská léta dávno za sebou, nemusíte zoufat. Dnešní trh nabízí i dámská pyžama Hello Kitty, která jsou tvořena bílým tílkem s typickou mašličkou, očkami a nosem, doplňují je pak černé kraťásky s celou kočičkou.