Saténová košilka Saténová košilka
Saténové košilky pro maximální pohodlí
Pořiď si saténovou košilku pro ničím nerušený spánek
Fantastické ceny již od 499 Kč
Koupit saténovou košilku    ►

Saténové košilky

  Některé ženy o sebe pečují více, některé méně. Každá žena chce ale vypadat dobře, obzvláště pak pro svého partnera. Co takhle mu ukázat, že i v noci můžete být sexy? Kupte si svůdné saténové košilky a zaručuji vám, že z vás muž nespustí oči.

  Klikni pro nabídku saténových košilek   ►


  Saténové košilky

  Satén je druhem atlasu, vyráběného z přírodního nebo umělého hedvábí. Látka je z jedné strany vysoce lesklá, z druhé matná, zároveň velmi lehká, takže ani nepocítíte, že ji na sobě máte a budete se moci oddávat ničím nerušenému spánku. Saténové noční košilky nebývají zpravidla nikterak dlouhé, takže se nemusíte bát, že se do nich při převalování zamotáte. Saténové košilky jsou vhodné obzvlášť pro letní dny, kdy vás příjemně ochladí a zároveň vám propůjčí půvabnou eleganci.

  Saténové noční košilky seženete v mnoha barvách. Můžete vybírat i z různých střihů a zdobení. Nejčastěji jsou oživeny krajkami nebo výšivkou. Dalším oblíbeným zpestřením vzhledu jsou saténové stuhy a pentle, ze kterých si můžete na košilce uvázat slušivou mašličku. Saténové košilky bývají nejčastěji se špagetovými ramínky, které příjemně zvýrazní dekolt, popřípadě s krátkými rukávky. Chcete-li působit ještě svůdněji, zvolte košilku s rozparkem.

  Kde koupit například tyto saténové noční košilky?

  Saténová košilkaSaténová košilkaSaténová košilka

  Klikni pro nabídku saténových košilek   ►