Saténový župan

  Jste zvyklí spát takzvaně „na Adama“ a situace, kdy v noci zazvoní opilý syn, který se prostě netrefí klíčem do zámku, vás vyvádí z míry, protože se vám prostě nechce v rozespalosti lézt do riflí? Nebo hned ráno nechcete myslet na to, co si obléci, ale není vám příjemná myšlenka promenádování se po bytě jen tak v pyžamu? Pořiďte si saténový župan, ve kterém se budete cítit dobře a ještě lépe vypadat.

  Klikni pro nabídku saténových županů    ►


  Saténové župany

  Satén je lehká tkanina, vyrábějící se z přízí nekonečných vláken- tedy hedvábí, viskózy, polyesteru nebo polyamidu. Tyto se pak používají na večerní šaty a spodní či noční prádlo. Dále se vyrábějí bavlněné satény s využitím na posteloviny či závěsy, ale i halenky či večerní šaty.

  Látka je oblíbená díky vysokému lesku, zároveň je velmi příjemná na dotek a díky své lehkosti vám saténový župan při nošení poskytne maximální luxus. Bez obtíží ho navíc seženete v jekéholiv barvě, délku můžete zvolit nad kolena, do půli lýtek či ke kotníkům.

  Na jedno si ale dejte pozor- saténové župany jsou vhodnější spíše pro ženy, kterým bývá v noci teplo. Satén je látka studená, takže první chvíle po oblečení nemusí být každému příjemná.

  Kde zakoupit třeba takový saténový župan?

  Saténový župan od Astratex.cz

  Klikni pro nabídku saténových županů    ►