Pánské pyžamo

  Spánek musí splňovat ty nejvyšší nároky, stejně jako pánské pyžamo. Za chladných dlouhých nocích vás musí dostatečně ohřát naopak za teplých letních nocí musí zabránit nepříjemnému pocení. Pro zimy jsou nejlepší pánská pyžama zejména z bavlny a flanelu. Ty zaručují dostatečný transport vlhkosti a prodyšnosti. Za letních horkých nocí můžete zvolit nejrůznější varianty pánských pyžam včetně těch s krátkými rukávy i nohavicemi, nebo kombinaci obou variant.

  Zobrazit nabídku pánských pyžam    ►


  Spánek je přestávkou dne, který vás zbaví veškeré únavy, napětí a pomůže vám ukončit váš den. Možná, že máte luxusní matrace zajišťující kvalitní spánek, ale pánské pyžamo je stejně tak důležité. V následujících řádcích vám poradíme, jak se porvat s nákupem pánského pyžama přesně dle vašich požadavků.

  Pánská pyžama – rady a tipy při nákupu

  Teplé pánské pyžamo na zimu. Vybírejte pyžama dle ročních období. V zimních měsících teplota těla při spánku klesá a proto potřebujeme naše tělo udržet v teple. Flanelové pyžamo by mělo splňovat veškeré nároky. Patříte-li mezi milovníky opravdového tepla, potom zvolte materiál z fleece.

  Vzdušné pánské pyžamo na léto. V letních měsících budete naopak požadovat přesný opak toho, co v zimě, a to, že vás příjemně schladí a je prodyšné. Mezi materiály splňující tyto požadavky patří satén či tenké a lehké hedvábí.

  Dbejte na váš styl. Pánské pyžamo by mělo vždy působit příjemně a mělo by ve vás nabudit pocit relaxace a uvolnění. Zároveň by mělo vystihovat váš styl oblékání. Při nákupu tak dbejte nejen na kvalitu a materiál, ale zároveň na střih, barvy, tisky a vzory. Nebojte se použít legrační vzory, které ve vás zanechají radostné a úsměvné pocity.

  Kde koupit například tyto pánská pyžama?

  Pánské pyžamo Pánské pyžamo Pánské pyžamo

  Zobrazit nabídku pánských pyžam    ►