Dámské župany

  Ženy se rádi hezky oblékají, dávají přednost pohodlí a eleganci. Dámský župan patří neodmyslitelně k základní výbavě každé z nich. Zejména po večerní koupeli není nic příjemnějšího, než se hezky zachumlat do voňavého županu. Nabídka na trhu je skutečně pestrá, můžete zvolit přesně takový, který se Vám líbí a ve kterém se budete cítit dobře. Protože některé ženy mívají obzvlášť citlivou pokožku, výrobci se stále snaží materiály co nejvíce zdokonalit a přizpůsobit tak poptávce. Dámské župany jsou tedy měkké, hřejivé a mimořádně šetrné.

  Chci koupit dámský župan

  Hýčkejte své tělo

  Patříte mezi náročné zákazníky, kteří si rádi dopřávají luxus, ovšem za přijatelné ceny? To není nic nemožného, stačí sledovat různé sezónní nabídky a akce na dámské župany těch nejlepších značek, které mohou být dostupné pro každého. Nemusíte již dělat kompromisy. Mezi velmi příjemný materiál, ze kterého se župany vyrábí, patří nepochybně bambusové vlákno nebo česaná egyptská vlna. Jde o velmi kvalitní materiál, který je vzdušný a jeho velkou předností je antibakteriální ochrana. Nicméně mezi nejoblíbenější se stále řadí klasické froté župany, které jsou vhodné pro ženy, muže i děti.

  Údržba županů

  Pánské i dámské župany vyžadují pravidelnou údržbu, aby si zachovali svůj přirozený vzhled a hebkost. Pokud si pořídíte opravdu kvalitní župan a budete o něj pečovat dle rad výrobce, můžete se těšit z jeho služeb po dlouhou dobu a navíc bude vypadat stále jako nový. Perte župany na 40 stupňů a tmavé odstíny vždy odděleně, nesušte jej na přímém slunci, předejdete tak vyblednutí barev. Aviváž přidávejte vždy v dávkách doporučených výrobcem. U bavlněných županů je výhoda v tom, že se dají vyvařovat, ovšem také se snadno sráží.

  Chci koupit dámský župan